Спеціалізовані шпиталі будуть створювати держоргани та ОМС

Учора, 13.04.2020, Парламент направив на підпис Президенту України закон «Про внесення змін до Закону України про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (відповідний законопроєкт № 3320).

Спеціалізовані шпиталі будуть створювати держоргани та ОМС

У ньому визначені такі поняття як «самоізоляція», «обсервація», «обсерватор». Підстави та порядок обов’язкової самоізоляції, обсервації та госпіталізації визначатиме Уряд.

Органи виконавчої влади і ОМС отримують право створювати тимчасові заклади охорони здоров’я (спеціалізовані шпиталі) без необхідності виконання ліцензійних вимог з метою додаткового забезпечення надання медичної допомоги населенню.

Заклади охорони здоров’я на період дії карантину зможуть додатково залучати на умовах контракту медичних працівників.

З офіційного веб-порталу ВРУ

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13603

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
297654

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді