Довідник місцевих бюджетів оновили

Мінфін затвердив зміни до Довідника місцевих бюджетів.

У зв’язку зі створенням ОТГ у Довіднику місцевих бюджетів Мінфін окремі позиції замінили, інші вилучили, окремими доповнили.

Довідник місцевих бюджетів оновили

Оновлений Довідник місцевих бюджетів станом на 01.01.2020 (10.04.2020) розміщено на офіційному веб-сайті Мінфіну у підрозділі «Місцеві бюджети» розділу «Бюджет» підрубрики «Бюджетна політика» рубрики «Діяльність».

Із наказу Мінфіну від 10.04.2020 № 152

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100174

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40647

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68055

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3741

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді