Додаток 7 до ПДВ-декларації: подання уточнюючого розрахунку

Додаток обов’язково має містити відмітку «уточнюючий».

Скачати податкову накладну за новою формою

Додаток 7 до ПДВ-декларації: як виправити помилку

Як пояснює ДПС, норми п. 199.1 Податкового кодексу щодо нарахування компенсуючих ПДВ-зобов'язань слід застосовувати, якщо придбані/виготовлені товари/послуги, необоротні активи використовують саме одночасно в оподатковуваних і неоподатковуваних операціях.

Отже, у випадку якщо протягом року платник податку не придбавав товари/послуги для одночасного їх використання в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях, норми ст. 199 ПКУ не діють. Відповідно, не потрібно здійснювати й річний перерахунок відповідно до ст. 199 ПКУ.

А виправлення помилок в додатку 7 "Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д7)" здійснюється через подання уточнюючого розрахунку разом з додатком Д7 з відміткою "уточнюючий", в якому зазначаються правильні показники.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152614

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34393

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді