Додаток 7 до ПДВ-декларації: подання уточнюючого розрахунку

Додаток обов’язково має містити відмітку «уточнюючий».

Скачати податкову накладну за новою формою

Додаток 7 до ПДВ-декларації: як виправити помилку

Як пояснює ДПС, норми п. 199.1 Податкового кодексу щодо нарахування компенсуючих ПДВ-зобов'язань слід застосовувати, якщо придбані/виготовлені товари/послуги, необоротні активи використовують саме одночасно в оподатковуваних і неоподатковуваних операціях.

Отже, у випадку якщо протягом року платник податку не придбавав товари/послуги для одночасного їх використання в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях, норми ст. 199 ПКУ не діють. Відповідно, не потрібно здійснювати й річний перерахунок відповідно до ст. 199 ПКУ.

А виправлення помилок в додатку 7 "Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (Д7)" здійснюється через подання уточнюючого розрахунку разом з додатком Д7 з відміткою "уточнюючий", в якому зазначаються правильні показники.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51336

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді