Предмет закупівлі визначатимуть по-новому

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

ДРС розглядає проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі».

Згідно з цим проєктом діючий Порядок визначення предмета закупівлі втратить чинність з 19.04.2020, а новий набуде чинності — після його оприлюднення.

Предмет закупівлі визначатимуть по-новому

Тож можлива ситуація, коли у замовників з 19.04.2020 порядок визначення предмета закупівлі буде не регламентований. Адже новий Порядок після погодження ДРС Мінекономіки має затвердити, потім зареєструвати його у Мін’юсті, а вже після цього — оприлюднити.

Із офіційного веб-сайту ДРС

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3692

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34790

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5694

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29180

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді