Які завдання комунальних закладів первинної допомоги у 2018 році для реалізації медичної реформи

МОЗ на своєму сайті повідомило про старт медичної реформи та виокремило основні завдання окремих закладів охорони здоров’я у 2018 році для її реалізації.

Премія працівникам медичних закладів: бути чи не бути в кошторисі

Зокрема, комунальні заклади первинної допомоги у 2018 році мають:

  • реорганізуватися у некомерційне комунальне підприємство;
  • забезпечити компютеризацію, обрати МІС та підключитися до електронної системи охорони здоров’я, отримати ЕЦП для закладу та лікарів;
  • привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення;
  • забезпечити надання ПМД у вихідні, свята та для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному чи під час підвищення кваліфікації;
  • почати активне інформування та підписання з пацієнтами Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги;
  • укласти договір з Національною службою здоров’я України.

Український варіант медичного страхування: перше знайомство

Слід зазначити, що старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги розпочнеться з квітня 2018 року. До цього часу підписання декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі. Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронної системи охорони здоров’я.

Джерело: Прес-центр Міністерства охорони здоров’я України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100250

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40763

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68107

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3776

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді