Як відобразити у е-декларації проценти за валютним вкладом

НАЗК роз’яснило, як відображати у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (даліе-декларації), доходи у вигляді процентів, що нараховані за валютним вкладом.

Як відобразити у е-декларації проценти за валютним вкладом

Спершу суму кожного нарахування процентів за певний період (наприклад, за місяць), включаючи податки і збори, необхідно конвертувати у гривню за курсом НБУ, що діяв на дату фактичної виплати процентів. Інформацію про курс валюти на кожен день можливо знайти на сайті НБУ.

Після цього визначте сукупний розмір нарахованих доходів у вигляді процентів, отриманий за звітний період в одному банку. Саме цю загальну суму процентів необхідно зазначити у е-декларації.

Якщо в одному банку розміщено кілька вкладів, дохід у вигляді процентів зазначайте в декларації сукупно. Якщо вклади розміщені у різних банках, — дохід у вигляді процентів зазначайте окремо за кожним джерелом отримання доходу, тобто кількість рядків із сумою доходу у вигляді процентів має відповідати кількості банків, у яких розміщено вклади.

Із каналу НАЗК у Telegram

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71725

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12526

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47783

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47158

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9218

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді