Звіт з ЄСВ: основні типи помилок

ПФУ оприлюднив перелік типових помилок, які допускали управління праці та соцзахисту населення у поданій звітності з ЄСВ.

Зразок заповнення Таблиці 6 Звіту з ЄСВ за березень 2020 року

Звіт з ЄСВ: основні типи помилок

В більшості випадків вони стосувались неправильного заповнення таблиць 2 та 3 форми № Д4, а саме:

  • страхувальники не зазначають дані звіту в графі "Нараховано єдиного внеску з почату року" за звітний період або в графі "Нараховано єдиного внеску у звітному місяці" протягом декількох місяців підряд;
  • виявлена невідповідність контролів в графі "Нараховано єдиного внеску з початку року" та "Нараховано єдиного внеску у звітному місяці" і тому зазначені некоректні дані звіту;
  • дублюють дані звіту в графах "Нараховано єдиного внеску у звітному місяці" та "Нараховано єдиного внеску з початку року".

Для запобігання подібних помилок у майбутньому ПФУ звернув до ДПС лист від 03.03.2020 р. № 9825/5 з метою покращення контролю достовірності відомостей, поданих до реєстру страхувальників.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54810

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81783

ЄСВ на декретні виплати: нарахування 2024

Нарахувати декретні без помилок – це обов’язок кожного бухгалтера. Нарахування ЄСВ на декретні – це один з етапів цього розрахунку, який невідомий для декретниці, але важливий для бухгалтера. Врахуємо всі нюанси обчислення соцвнеску разом.
70849

Класифікатор професій для звіту ЄСВ – Додатку Д5 Податкового розрахунку

На допомогу бухгалтеру поради, як користуватися класифікатором професій при заповненні Додатка Д5 Податкового розрахунку. Дивись приклад оформлення штатного розпису, що містить графи, які корисні для заповнення цього додатку.
17013

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді