Заборона податкових перевірок: мораторій планують подовжити

ВРУ пропонує подовжити мораторій на документальні та фактичні податкові перевірок по останній календарний день місяця, в якому завершиться карантин.

Бланк розрахунку коригування податкової накладной СКАЧАТИ

Заборона податкових перевірок: мораторій планують подовжити

Сьогодні, 30 квітня на засіданні Верховної Ради мають розглянути відповідний законопроект.

За умови прийняття законопроекту, окрім подовження строків забоорони податкових перевірок, відповідно пролонгують строки ненарахування пені. А нарахована, але не сплачена за цей період пеня, підлягатиме списанню.

Тимчасово зупиняються документальні та фактичні перевірки, що були розпочаті до 18.03.2020 року та не були завершені.

Оновлені довідники та реєстри від ДПС

Також на період до 30.06.2020 р. (включно), зупиниться перебіг строків, встановлених:

  • для процедури адміністративного оскарження, щодо скарг платників податків (крім скарг щодо законності декларування з ПДВ), що надійдуть до 30.06.2020 р. та які не розглянуті станом на 18.03.2020 р.
  • для надання контролюючими органами індивідуальних податкових консультацій в письмовій формі;
  • для надання платниками податків відповідей на запити контролюючих органів (крім запитів контролюючих органів щодо законності декларування ПДВ), що надійдуть платникам податків до 31.05.2020 р.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74511

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
46155

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10905

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56216

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
261136

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді