Мінфін оновлює законодавчу базу щодо РРО

Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 08 жовтня 2012 року № 1057».

Ним вносяться зміни до:

  • Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних;
  • Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби;

Мінфін оновлює законодавчу базу щодо РРО

Окрім цього буде затверджено Порядок функціонування Системи обліку даних реєстраторів розрахункових операцій.

З проєктом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінфіну у розділі «Проекти регуляторних актів для обговорення у 2020 р.» підрубрики «Проекти регуляторних актів для обговорення» рубрики «Законодавство». Зауваження та пропозиції до проєкту наказу Мінфін прийматиме протягом місяця.

Із проєкту наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 08 жовтня 2012 року № 1057»

Мінфін оновлює законодавчу базу щодо РРО
Тетяна НИЖНИК,керівник експертної групи МСFR Головбух
Видаєте зарплату чи премію, виплачуєте аванси на господарські потреби чи відрядження, приймаєте кошти від контрагентів? Маєте знати готівкові новації.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3062

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100567

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
52052

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді