Вітчизняний виробник ЗІЗ: медвироби, що виробляються, скоро відповідатимуть усім міжнародним стандартам

Для цього у МОЗ запланували проведення консультації з вітчизняними виробниками щодо можливого переоснащення підприємств – щоб українська продукція відповідала всім вимогам та світовим нормам сертифікації.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Вітчизняний виробник ЗІЗ: якість медвиробів, що виробляються, скоро відповідатиме міжнародним стандартам

Як зауважив Максим Степанов, одним із головних завдань МОЗ є забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням. Приорітетом завжди було аби максимальна кількість цих товарів вироблялася саме українськими виробниками.

Для цього було заплановано консультації з вітчизняними виробниками. Після консультацій, вже з конкретними з конкретними пропозиціями можна буде звернутися до Мінекономрозвитку, щоб на їхній базі створити відповідну робочу групу і запустити виробництво необхідних робочих виробів саме в Україні.

Нагадаємо, минулого тижня Уряд виділив кошти на закупівлю близько 200 апаратів штучної вентиляції легень українського виробництва для наших медичних закладів.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263347

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3096

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54701

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді