Для цього у МОЗ запланували проведення консультації з вітчизняними виробниками щодо можливого переоснащення підприємств – щоб українська продукція відповідала всім вимогам та світовим нормам сертифікації.
КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Як зауважив Максим Степанов, одним із головних завдань МОЗ є забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням. Приорітетом завжди було аби максимальна кількість цих товарів вироблялася саме українськими виробниками.
Для цього було заплановано консультації з вітчизняними виробниками. Після консультацій, вже з конкретними з конкретними пропозиціями можна буде звернутися до Мінекономрозвитку, щоб на їхній базі створити відповідну робочу групу і запустити виробництво необхідних робочих виробів саме в Україні.
Нагадаємо, минулого тижня Уряд виділив кошти на закупівлю близько 200 апаратів штучної вентиляції легень українського виробництва для наших медичних закладів.
За інформацією з Урядового порталу
Ми стараємося допомогти усім бухгалтерам у цей нестабільний час, тому надаємо знижку до 40% на передплату журналу. "Головбух: Бюджет" — це ваш друг та порадник у вирішенні робочих питань.
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів