Оформлення лікарняних у період дії карантину: процедуру змінено

На період дії карантину Міністерство охорони здоров’я дозволило лікарям відкривати листки непрацездатності після звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Оформлення лікарняних у період дії карантину: процедуру змінено

Відповідні зміни внесено у наказ МОЗ № 963.

Крім того на період тимчасового відсторонення осіб, листок непрацездатності видаватиметься їм лікарем-інфекціоністом або лікуючим лікарем на підставі результатів досліджень лабораторних центрів МОЗ. Йдеться про тих, хто може виявитися носіями інфекції, і чия робота при цьому пов'язана з обслуговуванням населення,

На період перебування застрахованої особи в самоізоляції, обсервації, у закладах охорони здоров'я, крім хворих осіб, листок непрацездатності видаватиме лікуючий лікар. Видаватиметься такий лікарняний на строк, визначений законодавством та галузевими стандартами у сфері охорони здоров'я.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15193

Е-лікарняний за сумісництвом 2024 на прикладах

Робота за сумісництвом – працівник має виконувати таку роботу у вільний від основної роботи час. Як обчислити е-лікарняні суміснику з урахуванням змін, які сталися з 01 січня 2024 року, – у даній консультації.
72956

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді