Заходи по стабілізації цін: відтепер підвищення вартості протиепідемічних товарів треба декларувати

Теми:
Вже з 18 травня 2020 року роздрібні торговці соціально значущими товарами та товарами протиепідемічного призначення будуть декларувати зміни роздрібних цін при їхньому підвищенні на 5% і більше.

ЗРАЗОК відомості видачі/повернення масок і респіраторів

Заходи по стабілізації цін: відтепер підвищення вартості протиепідемічних товарів треба декларувати

Стосуватиметься це товарів продуктового набору та медичного призначення, зокрема: парацетамол, антисептики для рук і шкіри; медичні маски і т.д.

Декларувати зміну роздрібних цін на товари суб'єкт господарювання буде при збільшенні роздрібної ціни на товар порівняно з роздрібною ціною на дату набрання чинності Постановою № 341 або з попередньо задекларованою роздрібною ціною:

  • на 15% і більше - за 30 днів до початку застосування роздрібної ціни, яку декларують, без урахування дня декларування;
  • на 10% і більше, але менше ніж 15%, - за 14 днів до початку застосування роздрібної ціни, яку декларують, без урахування дня декларування;
  • на 5% і більше, але менше ніж 10%, - за три дні до початку застосування роздрібної ціни, яку декларують, без урахування дня декларування.

Декларуватимуть зміну роздрібних цін на товари в електронному вигляді шляхом подання відомостей до Держпродспоживслужби через її офіційний веб-сайт з використанням КЕП.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54509

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228627

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71450

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді