Електронний облік трудової діяльності працівника

У СПО об’єднань профспілок обговорюють законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

Зразок заповнення Звіту з ЄСВ за квітень 2020 року СКАЧАТИ

Законопроєкт передбачає, що облік трудової діяльності працівника здійснюватимуть в електронній формі в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування у порядку, визначеному Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

Тобто, замість паперової трудової книжки роботодавець відображатиме відповідну інформацію у звіті з ЄСВ, на основі якого і формують реєстр застрахованих осіб. Паперову трудову книжку працівник не надаватиме.

Також зміниться поняття — основне місце роботи. Якщо зараз це те місце роботи, де знаходиться паперова трудова книжка, то після введення в дію цього закону основне місце роботи визначатиме власне працівник, подавши відповідну заяву.

Із законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86594

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10099

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді