Електронний запис дітей до садків: 18 травня відновлюється робота київського е-сервісу

На прийняття запрошення в електронному кабінеті є 10 днів. А термін подання документів безпосередньо в садок – 14 днів після відновлення роботи дитячого закладу. Час і дату подачі необхідно узгодити з керівництвом садка в режимі листування.

ЗАЯВА працівника на віддалену роботу і використання ноутбука/майна установи

Електронний запис дітей до садків: 18 травня відновлюється робота київського е-сервісу

Приймання документів на навчання в першому класі школи почнеться після того, як вчителі повернуться до навчальних закладів. На це виділять не менше одного місяця.

Приймати в перший клас в школах будуть за територіальним принципом: насамперед візьмуть тих дітей, які проживають на території обслуговування шкіл, а також братів і сестер дітей, які вже вчаться в цій школі. Таке ж право є у дітей співробітників школи і випускників садка, який прив'язаний до навчального закладу.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

Приймання документів у школах рекомендують проводити у великих приміщеннях з окремим входом і виходом або на свіжому повітрі. Також при подачі документів потрібно дотримуватися соціальної дистанції, використовувати маски, рукавички, дезінфектори і вимірювати температуру.

Крім того, заяви на прийом до 5 класу потрібно подати в електронному вигляді з 15 по 31 травня. Під час подання документів до навчальних закладів професійної освіти відбудеться з 1 липня – 31 серпня.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54508

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228625

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71449

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді