МВС: як стати в електронну чергу до сервісного центру

Починаючи з 12 травня сервісні центри МВС відновлюють роботу з можливістю відвідування їх громадянами. Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС.

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

МВС: як стати в електронну чергу до сервісного центру

Щоб реалізувати запис до електронної черги сервісного центру МВС необхідно зробити наступне:

1. Зайти на сайт Головного сервісного центру МВС.

2. Обрати розділ "Запис в електронну чергу" та пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA за допомогою Bank ID чи ЕКП.

3. Перейти у розділ "Мої реєстрації в черзі". Тут необхідно створити новий запис, після чого натиснути кнопку "Зареєструватися".

4. У розділі "Особисті дані" необхідно перевірити правильність особистих даних, що підтягнулися автоматично та заповнити всі необхідні поля. У разі потреби необхідно зробити відповідні коригування. Потім слід натиснути кнопку "Далі".

5. У розділі "Вибір локації та послуги" треба населений пункт, конкретний сервісний центр МВС, тип послуги та обрану послугу. Потім натиснути кнопку "Далі".

6. У розділі "Вибір дати" необхідно обрати бажані дату та час отримання послуги. Якщо дата або час зайняті, то відповідна клітинка не буде відображена. Записатися можна на три дні вперед. Потім натисніть кнопку "Далі".

7. У розділі "Дякуємо, ваш талон" на екрані з'явиться сформований талон електронної черги з можливістю його завантаження. Талон уже автоматично надісланий на вказану електронну адресу. Необхідно перевірити вказану в ньому інформацію, зокрема, обраний сервісний центр МВС, свої особисті дані, назву послуги та дату з часом відвідування. Талон електронної черги необхідно буде показати адміністратору сервісного центру МВС для отримання послуги.

За інформацією з сайту ГСЦ МВСУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81443

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264588

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді