МФУ змінило форми реєстрів бюджетних зобов’язань

ДКСУ повідомляє, що 2 лютого 2018 року набирає чинності наказ МФУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 22.12.2017 № 1119 (далі — Наказ № 1119).

Наказ № 1119 вносить зміни до:

Опановуємо новації казначейського обcлуговування державних коштів

Зміни до цих нормативних актів уточнюють:

  • форми реєстрів бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та порядок їх заповнення;
  • порядок відкриття/закриття рахунків у національній валюті в органах Казначейства.

Новації в обслуговуванні органами Казначейства місцевих бюджетів

Зміни зумовило впровадження з 1 січня 2018 року нової Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів та Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів/Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, затверджених наказом МФУ від 20.09.2017 № 793.

Як відбувається Казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100250

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40763

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68107

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3776

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді