Замовники на початку лютого не зможуть дозавантажити документи. Причина — міграція ProZorro в Україну

Технічна служба ProZorro попереджає, що замовники не матимуть можливості завантажувати документи з усіх майданчиків із 20:00 год. 2 лютого до 08:00 год. 5 лютого.

Тому всі матеріали слід розмістити до або після цього періоду.

Система електронних закупівель ProZorro стає обов’язковою

На початку лютого ропочинається міграція модулю ProZorro з хостингу Amazon до України. Триватиме вона до середини березня. Підстава — Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» від 05.07.1994 № 80/94-ВР, який зобов’язує ProZorro розміщувати дані в дата-центрі на території України.

Prozorro.Продажі — нові можливості для замовників

Спеціально для ProZorro її команда розробила унікальну технологію, яка дозволить зберігати дані в Україні. З Amazon до України вже перемістили близько 45 терабайт інформації та більше 30 млн файлів. Наразі відбувається переїзд важливих для функціонування системи модулів. Оскільки ProZorro розроблена за допомогою сучасних технологій, які не повністю доступні в Україні, для міграції даних потрібен певний час.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді