Укравтодор: здійснено закупівлю на 120 мільйонів. На що підуть ці кошти?

7 травня Служба автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір з ТОВ «Мост-Девелопмент» на реконструкцію шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка на 120,79 мільйонів гривень.

Технічні вимоги у тендерній документації: що врахувати

Укравтодор: здійснено закупівлю на 120 мільйонів. На що підуть ці кошти?

На торги прийшло усього дві компанії – «Мостозагін-55» та «Мост-девелопмент». Під час аукціону обидві компанії жодного разу не знижували вартість своєї первинної пропозиції. В результаті економія від очікуваної вартості склала усього лише 3%.

У торгах намагались взяти участь і інші компанії. Наприклад, ТОВ «Спеціалізована механізована колона № 23» подала скаргу до тендерної колегії АМКУ на дискримінаційні умови у тендерній документації.

Зокрема компанія у скарзі зазначала, що учасник не може чітко встановити, які документи потрібно було подати у складі тендерної пропозиції. Інструкція з підготовки тендерної документації та додатки неї містили різні вимоги, а отже учасники мали подавати документи на власний розсуд, що на думку скаржника призвело б до не об’єктивної оцінки поданих пропозицій. Але з невідомих причин компанія відкликала скаргу до АМКУ ще до початку її розгляду.

За інформацією з сайту Prozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3539

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34661

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5585

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29030

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді