Пасажирський транспорт: коли розпочне роботу?

Міністр інфраструктури розповів за яких умов і яким чином відновлюватиметься транспортне сполучення в Україні.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Пасажирський транспорт: коли розпочне роботу?

Головні дві умови для відновлення роботи транспорту — це зниження та стабілізація статистики поширення COVID-19 і мінімальний ризик для здоров’я громадян України.

«Повернення транспорту» планують розпочати з автомобільних перевезень. Тому наше міністерство розробило низку заходів та чіткі, обов’язкові для виконання правила відновлення регулярного пасажирського сполучення для перевізників та пасажирів.

Лише за умови їхнього дотримання перевізники допускатимуться до виконання своїх професійних обов’язків, а пасажири — до автостанцій та салонів транспорту.

Перший етап послаблення карантину:

  • Початок роботи автостанцій та відновлення міських (крім маршрутних таксі) і приміських перевезень в межах одного району, пізніше — внутрішньообласних перевезень
  • Відновлення роботи пасажирської авіації внутрішнього сполучення
  • Відновлення курсування частини приміських поїздів та окремих пасажирських поїздів дальнього сполучення

Якщо епідеміологічна ситуація в Україні буде сприятливою, наступним кроком стане відновлення курсування приміських поїздів та пасажирських поїздів дальнього сполучення.

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

З міркувань безпеки відновлення роботи поїздів дальнього сполучення відбуватиметься поступово. Розпочнуть роботу ті напрямки, які не мають альтернативи або належать до пріоритетних маршрутів (нічні експреси, потяги Інтерсіті+). Усього це 42 пари поїздів у західному, південному, дніпровському та східному напрямках.

В межах першого етапу послаблення карантину відбудеться відновлення авіації поки що внутрішнього сполучення. Основними чинниками цього повинні стати попит на внутрішні авіаперевезення, зацікавленість та фінансова спроможність українських авіакомпаній.

Другий та третій етапи виходу транспорту з карантину:

  • Відновлення міжобласних та міжнародних маршрутів автоперевезень
  • Відновлення руху всіх пасажирських поїздів по Україні
  • Початок здійснення авіаперевезень міжнародного сполучення
  • Відновлення руху поїздів у міжнародному сполученні

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання — у консультації
17111

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників
293716

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів
144315

КОРО: особливості застосування Книги обліку розрахункових операцій

Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
36218

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді