ЦОП: Графік роботи не змінено, незважаючи на послаблення карантину

Центри обслуговування платників податків, що діють при податкових інспекціях, все ще працюють за тимчасовим «карантинним» графіком, незважаючи на нещодавні послаблення карантинних обмежень.

Скачати податкову накладну за новою формою

ЦОП: Графік роботи не змінено, незважаючи на послаблення карантину

Тому платникам податків наполегливо рекомендують і надалі не відвідувати ЦОП без нагальної потреби. Краще звернутися до ЦОП дистанційно (онлайн або поштою).

ЦОП приймають відвідувачів за попереднім записом виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81445

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264591

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді