Держзакупівлі: Уряд надає публічним закупівлям нового значення

Як зазначив Міністр економіки Ігор Петрашко, збільшення вимоги до локалізації для участі в державних закупівлях можна розглядати, як велике джерело для підтримки українських виробників.

Перевірте, чи підтвердив ваш майданчик відповідність системи захисту інформації

Держзакупівлі: Уряд надає публічним закупівлям нового значення

Локалізація існує в усіх європейських країнах, у США: у змаганні між локальним та іноземним постачальником перевагу має отримувати компанія з локалізацією. Звичайно, йдеться не про безумовну перевагу: треба зберігати баланс, не забуваючи про Угоду щодо асоціації з ЄС.

Міністр наголосив, що додатковий критерій локалізації буде вводитися, не міняючи системи Prozorro.

Система буде продовжувати працювати у рамках діючих алгоритмів, щоб все відбувалося абсолютно прозоро, без жодного ручного управління. Але система повинна враховувати національні критерії. Наприклад, сплата податків. Компанія, яка сплачує податки в Україні повинна мати пріоритет перед конкурентом, який взагалі нічого не платить до нашого держбюджету.

За інформацією з Урядового порталу

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3680

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34756

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5679

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29163

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді