Спливає термін звітування на Є-data: ви встигли?

До 5 лютого 2018 року розпорядники бюджетних коштів повинні оприлюднити на веб-порталі Є-data інформацію про використання бюджетних коштів за 4 квартал 2017 року.

Правила оприлюднення цієї інформації з 01.01.2018 змінилися.

Оприлюднюємо інформацію на веб-порталі Є-data: усе по поличках

Так, під час заповнення інформації про укладені за звітний період договори та стан їх виконання потрібно вказувати код предмету закупівлі відповідно до ДК 021:2015. Аби це було можливо, на веб-порталі Є-data оновлено csv-шаблони: договори, додаткові угоди, акти, штрафи.

Оприлюднюємо інформацію на веб-порталі Є-data правильно та вчасно

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді