Надбавки педагогу: чи виплачувати без зайняття штатної посади?

У МОН роз’яснили чи виплачувати надбавки на вислугу років особі, яка веде викладацьку діяльність, але не займає посади відповідно до штатного розпису в закладі освіти.

-40% на вартість навчання Антикризові заходи та оплата роботи в умовах карантину

Надбавки педагогу: Чи виплачувати без зайняття штатної посади?

Згідно з Інструкцією №102, працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями в цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 12 годин на тиждень, якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад.

Таким працівникам за вказану норму годин оплату проводять понад основний посадовий оклад за тарифікацією педагогів.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

В тарифікаційному списку на кожну особу, яка веде викладацьку роботу, зазначають кількість годин навчального навантаження, усі надбавки і доплати, на які має право викладач.

Що стосується надбавки за престижність праці, то її встановлюють на весь обсяг навчального навантаження, що виконує педагог.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку

Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
23594

Надбавка за вислугу років – наказ

Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
260504

Надбавки-2024: кому, скільки, за що

Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2024 році, що врахувати при їх встановленні розглянемо на практичній ситуації.
21761

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік для працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці ➤ приклади нарахування зарплати викладачам
235266

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді