Чи нараховувати доплати і надбавки під час простою

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Простій в установі під час карантину гарантує:

  • що працівник продовжує перебувати в трудових відносинах з установою;
  • відповідно до частини 1 статті 113 КЗпП працівнику оплачують час простою з розрахунку не нижче ніж 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).
Отже, що робити з доплатами та надбавками за таких умов?

На це запитання відповідає Наталія Пушенко, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку

Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
23591

Надбавка за вислугу років – наказ

Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
260495

Надбавки-2024: кому, скільки, за що

Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2024 році, що врахувати при їх встановленні розглянемо на практичній ситуації.
21761

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік для працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці ➤ приклади нарахування зарплати викладачам
235251

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді