Львівський госпіталь закупив 2 тисячі респіраторів з переплатою

Обласний госпіталь ветеранів імені Юрія Липи прозвітував про замовлення респіраторів «Мікрон» третього класу захисту з клапаном на суму 220 тисяч гривень. На цю суму медики придбають 2 тисячі респіраторів.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Львівський госпіталь закупив 2 тисячі респіраторів з переплатою

Журналісти зауважують, в інших областях ці респіратори закуповують значно дешевше. Миколаївська ТЕЦ у Миколаївській області замовила їх по 57,80 гривень за штуку, а Костопільська центральна районна лікарня у Рівненській області – по 85 грн. За такою ж ціною їх замовив Криворізький центр первинної медико-санітарної допомоги №6.

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Респіратори для Львівського обласного госпіталю постачатиме ПП «Бінар-2000».

Протягом 2019-2020 років це підприємство отримало замовлень на 705 тисяч гривень. До початку карантину в Україні фірма постачала бюджетним установам туалетний папір, рушники, серветки та канцелярію.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді