Миколаївська ОДА закупила шкільних автобусів з незначною переплатою

Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Миколаївської обласної ради за результатами тендеру замовив ТОВ «Автомобільна компанія «Інтер Авто-Трейдинг» шкільних автобусів на 28,91 мільйонів гривень.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Миколаївська ОДА закупила шкільних автобусів з незначною переплатою

За умовами договору про закупівлю до серпня підрядник має поставити 15 нових шкільних автобусів Еталон А08116Ш-0000021 Євро 5 на 30 місць виробництва ТОВ «Чернігівський автозавод». Кожен автобус, випущений у 2020 році, коштуватиме 1,92 мільйона.

У квітні Департамент освіти і науки Львівської ОДА замовив у ТОВ «ТД «Еталон Авто» автобуси Еталон на 5% дешевше – по 1,82 млн грн. Крім того, у відкритих джерелах автобуси Еталон зараз продають на 4% дешевше – 1,85 млн грн.

Конкурентами були київське ТОВ «Торговий дім УКВЗ-Україна» і черкаське ТОВ «Трак-Бас» з автобусами Ataman D093S2.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді