ЗЕД: країна запроваджує антидемпінгове мито

22 травня відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому погоджено остаточні та попередні обмежувальні заходи щодо імпорту конкретних груп товарів в Україну.

Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році

ЗЕД: країна запроваджує антидемпінгове мито

Визначено наступні ставки антидемпінгового мита:

  • 51,52% мита на імпорт сталевих труб, походженням з Китайської Народної Республіки. Тільки для двох груп компаній встановлюється 0% мита на окремі вузькі товарні групи, які або взагалі не виробляються в Україні або ж мають дуже незначні обсяги виробництва;
  • 18% мита на імпорт полімерних матеріалів незалежно від країни походження та експорту;
  • 19,75% щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки.

За результатами проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації встановлене антидемпінгове мито для Білорусі у розмірі 21,32%, для РФ у розмірі 45,79%.

Продовжено дію антидемпінгового мита у розмірі 123% на імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації), походженням з Китайської Народної Республіки.

За результатами розгляду заяви про проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну зрізаних свіжих троянд незалежно від країни походження та експорту, комісія визначила порушити розслідування.

За інформацією з сайту Мінекономіки

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297359

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді