Казначейство не обслуговуватиме розпорядників, які не подадуть паспорт бюджетної програми

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

ДКСУ повідомляє, що органи Казначейства з 15 лютого припинять обслуговувати розпорядників, які не подадуть затверджені в установленому порядку паспорти бюджетних програм.

Казначейство проводить платежі за дорученням розпорядника бюджетних коштів, якщо останній має затверджений в установленому порядку паспорт бюджетної програми (ч. 2 ст. 49 Бюджетного кодексу України).

Як відбувається Казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками

Відповідно до Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом МФУ від 29.12.2002 №1098, паспорти бюджетних програм потрібно затвердити протягом 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» набрав чинності з 01.01.2018. Отже, з 15 лютого 2018 року орган Казначейства припинить розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, які не затвердять в установленому порядку паспорти бюджетних програм.

Надоєне молоко у вим’я не повернеться, або Чи можна відновити касові видатки минулого бюджетного періоду

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Держбюджет 2025: показники та зміни

Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
10682

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
13218

Благодійна допомога ОМС

Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
17388

Касова книга — бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
46478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді