Казначейство не обслуговуватиме розпорядників, які не подадуть паспорт бюджетної програми

ДКСУ повідомляє, що органи Казначейства з 15 лютого припинять обслуговувати розпорядників, які не подадуть затверджені в установленому порядку паспорти бюджетних програм.

Казначейство проводить платежі за дорученням розпорядника бюджетних коштів, якщо останній має затверджений в установленому порядку паспорт бюджетної програми (ч. 2 ст. 49 Бюджетного кодексу України).

Як відбувається Казначейське обслуговування місцевих бюджетів за видатками

Відповідно до Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом МФУ від 29.12.2002 №1098, паспорти бюджетних програм потрібно затвердити протягом 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» набрав чинності з 01.01.2018. Отже, з 15 лютого 2018 року орган Казначейства припинить розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, які не затвердять в установленому порядку паспорти бюджетних програм.

Надоєне молоко у вим’я не повернеться, або Чи можна відновити касові видатки минулого бюджетного періоду

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100078

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40514

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68011

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді