Карантинні закупівлі: Нацполіція замовила захисні маски по 4,7 тис грн за штуку

Центр обслуговування підрозділів Нацполіції прозвітував про закупівлю у КО «Форт», що входить до структури МВС, 1800 багаторазових масок-респіраторів за ціною 4,7 тисяч гривень за кожну, а також фільтрів до них.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

Карантинні закупівлі: Нацполіція замовила захисних масок по 4,7 тис грн за штуку

Договір закупівлі на суму 11,79 мільйонів гривень Національна поліція і «Форт» уклали 20 травня – і вже наступного дня казенному об’єднанню перерахували гроші. У контракті мова йде про маски високого класу захисту моделі 3М 6800М. Як повідомив речник МВС Артем Шевченко, «Форт» закупив ці респіратори за кордоном.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

На українському онлайн-майданчику із продажу товарів від різних виробників ціни на аналогічні маски коливаються від 2,5 до 7,5 тисяч гривень.

Як повідомляли раніше на офіційній сторінці МВС, респіратори 3М 6800М зручні та комфортні для використання медиками й поліцейськими.

За інформацією з сайту Dozorro

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3680

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34756

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5679

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29163

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді