Відповідальний за бухоблік: кого вказувати при ПДВ-реєстрації?

ДПС роз'яснила, чи завжди обов'язково заповнювати поле "Особа, відповідальна за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку" у реєстраційній заяві платника ПДВ за формою № 1-ПДВ.

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Відповідальний за бухоблік: кого вказувати при ПДВ-реєстрації?

У цьому полі необхідно вказувати відомості лише про відповідальну особу платника, на яку покладено обов'язок ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

Такою особою може бути головний бухгалтер, бухгалтер, керівник та власник підприємства.

Якщо ведення бухгалтерського обліку на договірних засадах здійснює інша юридична або фізична особа, то поле "Особа, відповідальна за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку" прокреслюється.

У такому випадку до реєстраційної заяви потрібно додати копію документа, який підтверджує зазначений факт.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54594

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51337

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді