ДПС роз'яснила, чи завжди обов'язково заповнювати поле "Особа, відповідальна за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку" у реєстраційній заяві платника ПДВ за формою № 1-ПДВ.
Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020
У цьому полі необхідно вказувати відомості лише про відповідальну особу платника, на яку покладено обов'язок ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.
Такою особою може бути головний бухгалтер, бухгалтер, керівник та власник підприємства.
Якщо ведення бухгалтерського обліку на договірних засадах здійснює інша юридична або фізична особа, то поле "Особа, відповідальна за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку" прокреслюється.
У такому випадку до реєстраційної заяви потрібно додати копію документа, який підтверджує зазначений факт.
►Унікальний Експрес-курс для керівника та фахівців бухгалтерської служби ►У програмі: найактуальніші поради для роботи в умовах карантину , зразки та настанови експертів ► !!! УВАГА!!! Зараз у Вас є можливість отримати доступ до всіх матеріалів Експрес-курсу зі знижкою 40% !!!! Крім того, отримайте безплатний доступ до вебінарів.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.