Міністр Петрашко: знову про зміни до Prozorro

Відповідно до Державної програми стимулювання економіки після карантину, в Україні впроваджуватиметься низка заходів для підтримки українських виробників та тих компаній, які готові виробляти в Україні.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Міністр Петрашко: знову про зміни до Prozorro

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

За його словами, система закупівель ProZorro - це гарна технічна система, яка, однак, потребує удосконалення деяких правил. Зокрема, йдеться про додавання критерію локалізації.

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Як наголосив Міністр, хочеш працювати з українським державним замовленням, виробляй в Україні.

За інформацією з сайту Dozorro

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
Міністр Петрашко: знову про зміни до Prozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді