Немає об’єкта оподаткування екологічним податком — своєчасно повідомте ДФС

ДФС нагадала, як діяти установі, яка не планує сплачувати екологічний податок через відсутність об’єкта оподаткування у 2018 році.

Якщо діяльність установи у новому звітному році не буде пов’язана з:

  • викидом, скидом забруднюючих речовин,
  • розміщенням відходів,
  • утворенням радіоактивних відходів,

потрібно повідомити про це орган ДФС за місцем розташування джерел забруднення (п. 250.9 Податкового кодексу України). Для цього установа має скласти заяву довільної форми про відсутність у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку.

У іншому разі установа подаватиме декларації екологічного податку.

Податкова декларація екологічного податку: як заповнити

Оскільки установи звітують з екологічного податку по закінченню кварталу, граничним терміном, у який потрібно повідомити про відсутність об’єкта обчислення екологічного податку — 10.05.2018.

За інформацією Головного управління ДФС у Хмельницькій області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74512

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
46158

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10907

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56216

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
261139

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді