Закупівлі Запорізької АЕС: переоснащення буде з переплатою

ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» провівши відкриті торги замовив ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» технічне переоснащення енергоблоку №5 за 105,26 мільйонів гривень.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Закупівлі Запорізької АЕС: переоснащення буде з переплатою

До кінця листопада 2020 року підрядник повинен замінити комплектні трансформаторні підстанції власних потреб системи безпеки та системи нормальної експлуатації реакторного відділення і системи нормальної експлуатації турбінного відділення енергоблоку №5.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни на кабелі значно завищені. В середньому за матеріали АЕС переплатить у півтора рази від їхньої ринкової вартості.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

Пропозицію конкурента переможця ТОВ «Техностар Енергопроект», із нижчою на 10% ціною, відхилили за невідповідності умовам тендерної документації. Мова зокрема про відсутність розшифровок складників ціни, атестованих зварювальників обладнання та трубопроводів атомних енергетичних установок, а також низки документів на субпідрядників ПрАТ «Укренергомонтаж» і ПП «Центр протипожежних послуг «ДІЯ». Фірма марно оскаржувала відхилення в АМКУ.

За матеріалами з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді