Урядова новація: підстава для скасування послаблення карантину

СКАЧАТИ Зразок наказу про припинення простою після карантину

Уряд запровадив нове правило для відміни послаблення карантину.

Урядова новація: підстава для скасування послаблення карантину

Так, якщо епідемічна ситуація в регіоні не відповідатиме ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

  • проводить позачергове засідання;
  • приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Тож якщо кількість хворих на коронавірус не зменшується, послаблення карантину скасують.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» від 01.06.2020 № 438

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді