Щорічна основна відпустка: як правильно розраховувати стаж

Якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки, або не отримав за них грошову компенсацію, то до стажу роботи зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем.

Скачати зразок довідки про страховий стаж

Щорічна основна відпустка: як правильно розраховувати стаж

Згідно зі ст. 75 КЗпП та Законом «Про відпустки», щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору. Відповідно надалі дата відліку робочого року на даному суб’єкті господарювання не змінюється, якщо стаж його роботи працівника на ньому є безперервним.

У разі отримання працівником на попередньому місці роботи грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, при переведенні на іншу роботу, відлік стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, починається з дати початку роботи на іншому підприємстві, на яке він перейшов.

Суміщення посад: що з відпусткою

Для обчислення стажу роботу, що дає право на відпустку, не має значення тривалість робочого дня.

До стажу, що дає право на щорічну основну відпустку, зараховуються:

  • весь час фактичної, за який надається відпустка. Для обчислення стажу роботу, що дає право на відпустку, не має значення тривалість робочого дня;
  • час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалися місце роботи та зарплата повністю або частково;
  • час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи і виплачувалася допомога по державному соціальному страхуванню, за винятком частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  • час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому не виплачувалася зарплата у порядку, визначеному статтями 25 і 26 цього Закону, за винятком відпустки без збереження зарплати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку;
  • час навчання з відривом від виробництва тривалістю менше 10 місяців на денних відділеннях професійно-технічних навчальних закладів;
  • час навчання новим професіям (спеціальностям) осіб, звільнених у зв′язку із змінами в організації виробництва та праці;
  • інші періоди роботи, передбачені законодавством.

За матеріалами з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
687

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3101

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86659

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10163

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді