Закупівлі освітніх закладів: скільки коштує шкільний автобус

Комунальна установа «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Запорізької обласної ради за результатами тендеру замовила АФ «Юніверсал Моторз Груп» ПрАТ «Українська автомобільна корпорація» шкільних автобусів на 47,52 мільйонів гривень.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Закупівлі освітніх закладів: скільки коштує шкільний автобус

Переможець торгів цьогоріч поставить 30 шкільних автобусів ЗАЗ А08А2В-10 Євро 5 для перевезення школярів молодших, середніх і старших класів на 30 місць по 1,58 мільйонів за одиницю. Видання зауважує, це дешевше за решту тендерних цін шкільних автобусів інших моделей інших виробників у будь-яких виконаннях від початку 2020 року, які різняться у межах 1,69 - 2,09 мільйонів гривень.

ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» у січні 2020 року повідомило на своєму сайті про початок виробництва шкільних автобусів на базі своєї моделі А08. Строк гарантії складає два роки або 100 тис км пробігу, служби кузова – десять років.

За матеріалами з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3524

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34642

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5568

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді