«Коронавірусні» закупівлі: черговий договір укладено з переплатою

Новояворівська міська рада підписала договір із приватним підприємцем на закупівлю медичних одноразових масок загальною вартістю 19 тисяч гривень. При цьому поставити підрядника має 1 тисячу масок, відповідно вартість однієї складає 19 гривень.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

«Коронавірусні» закупівлі: черговий договір укладено з переплатою

Журналісти зауважують, така вартість є вищою від ринкової та аналогічних закупівель у Львівській області. У мережі маски продають переважно по 500-650 гривень за пачку в 50 штук, тобто по 10-13 гривень за одиницю.

Досить дорого придбає маски і комунальне підприємство «Львівтеплоенерго». За договором на суму 18 тисяч гривень, маски коштуватимуть 12 гривень за одиницю.

При цьому на останніх закупівлях у Львівській області засоби індивідуального захисту замовляють значно дешевше. Більшість бюджетних установ укладають договори на одноразові медичні маски по 3-8 гривень за штуку.

За матеріалами з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3539

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34660

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5585

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29030

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді