ДПС: запроваджено Єдиний реєстр податкових повідомлень-рішень

Згідно із Законом №466, Єдиний реєстр податкових повідомлень-рішень контролюючих органів надісланих (вручених) платникам податків почне діяти з 1 січня 2021 року.

Оновлений реєстр від ДПС

ДПС: запроваджено Єдиний реєстр податкових повідомлень-рішень

В ньому буде міститися інформація про:

  • дати складання, надіслання (вручення) та отримання платником податків податкового повідомлення-рішення;
  • дату відкликання або зміни податкового повідомлення-рішення;
  • дати настання граничного строку сплати грошового зобов’язання, визначені у них суми грошового зобов’язання, зменшення суми бюджетного відшкодування, від'ємного значення об'єкта оподаткування ПП або від'ємного значення суми ПДВ, стан їх узгодження та терміни сплати;
  • інформація про виникнення податкового боргу платника податків, дату та номер податкової вимоги;
  • оскарження податкового повідомлення-рішення в адміністративному або судовому порядку.

Технічним адміністратором Єдиного реєстру визначено Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

За матеріалами з сайту ДПС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74394

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45804

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10728

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56122

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
259875

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді