Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020
Закон передбачає збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка призначається з 2 до 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а на дітей з інвалідністю – до 3,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
При визначенні права на призначення допомоги на дітей одиноким матерям відповідно до цього Закону застосовуватимуться умови, встановлені для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
⚡️ УВАГА!!! Знижка на передплату «Головбух: Бюджет» до 40%!
Законом розширено коло осіб, які матимуть право на призначення державної соціальної допомоги на догляд, також одинокими особами, які досягли 80-річного віку, та які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію. Державна соціальна допомога на догляд таким особам призначатиметься у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, за рахунок коштів Державного бюджету України.
Законом встановлено допомогу на здобуття економічної самостійності малозабезпеченій сім’ї, яка надається у вигляді одноразової безвідсоткової поворотної фінансової допомоги непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та виведення сім’ї з бідності.
Крім того, Закон змінив визначення середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який застосовується при визначенні розміру допомог.
За матеріалами з сайту ВРУ