Порушення порядку взяття на облік: штрафи збільшено

ДПС повідомляє про збільшення суми штрафів за порушення порядку взяття на податковий облік, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних. Відповідна міра передбачена Законом №466.

Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році

Порушення порядку взяття на облік: штрафи збільшено

Зокрема, з 23.05.2020 року за неподання заяв або документів для взяття на облік у контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, подання даних з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі 1020 гривень для юридичної особи.

У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року повторно, передбачено накладення штрафів у подвійному розмірі, а саме 2040 гривень для юридичної особи.

За матеріалами з сайту ДПС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74399

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45822

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10738

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56128

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
259915

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді