Держзакупівлі: Житомирська ОДА переплатить через помилки в документах

Житомирська ОДА провела тендер на капітальний ремонт вулиці Київської. За результатами торгів договір планують підписати з та ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління” яке запропонувало виконати роботи найдорожче – за 21,62 мільйонів гривень.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Держзакупівлі: Житомирська ОДА переплатить через помилки в документах

Окрім переможця торгів в тендері взяли участь ТОВ “Меридіан” з остаточною ціновою пропозицією у 18,7 мільйонів гривень і ПП “Артембуд” яке готове було виконати замовлення за 21,32 мільйони. Тим не менш за невідповідність вимогам замовника більш економічно вигідні пропозиції було відхилено.

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Цікаво, що у документації ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління” тендерний комітет також знайшов невідповідності: відсутній лист підтвердження від ТОВ “Нітранс Імперіал” та “ТОВ “Білоцерківське зелене господарство” щодо не заперечення використання його машин, механізмів, обладнання для виконання робіт учасником на весь строк виконання робіт за предметом закупівлі, а також не надано трудові книжки на трьох штатних працівників, а накази на двох працівників не завірені належним чином.

Для вирішення цих питань 4 червня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оприлюднив повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління”. А уже 9 червня замовник закупівлі оголосив намір підписати договір з ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління”.

За матеріалами з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді