5 червня у Раді зареєстрували проект змін до ПКУ для уточнення окремих умов мораторію на проведення податкових перевірок на період карантину.
Оновлений реєстр від ДПС
Згідно з цим проектом пропонується передбачити у ПКУ можливість здійснення:
- окументальних позапланових перевірок, що проводяться на звернення платника податків,
- документальних позапланових перевірок, що проводяться, якщо розпочато процедуру реорганізації юридичної особи, припинення юрособи, закриття постійного представництва чи відокремленого підрозділу юридичної особи, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків,
- перевірок, що проводяться у межах кримінального провадження,
- фактичних перевірок в частині порушення вимог законодавства в частині обігу пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Ми стараємося допомогти усім бухгалтерам у цей нестабільний час, тому надаємо знижку до 40% на передплату журналу. "Головбух: Бюджет" — це ваш друг та порадник у вирішенні робочих питань.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.