Підприємства, у власності або користуванні яких є хоча б один потенційно небезпечний об’єкт, чи які мають намір розпочати будівництво такого об’єкта, зобов’язані організувати проведення його ідентифікації відповідно до вимог Порядку № 956.
План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Результати ідентифікації підприємства зобов’язані надіслати до територіального управління Держпраці у двотижневий термін.
Суб’єкт господарювання, у власності або користуванні якого є об’єкти підвищеної небезпеки, проводить у шестимісячний строк їх повторну ідентифікацію у разі:
- зміни умов виробництва, номенклатури небезпечних речовин або їх кількості;
- внесення змін до законодавства у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки;
- будівництва, в прилеглих районах нових об’єктів, якщо це впливає на зміст відомостей, наведених у повідомленні про результати ідентифікації;
- зміни власника об’єкта.
У разі проведення повторної ідентифікації Суб’єкт господарювання повідомляє у двотижневий термін Держпраці про зміни порівняно з попередньою ідентифікацією.
Результати ідентифікації та розрахунки, на підставі яких вона проводилася, зберігаються суб’єктом господарювання протягом 25 років.
Підприємства відповідальні за своєчасне, повне і достовірне проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки. Відтак, у випадку недотримання цих вимог несуть відповідальність, яка передбачена чинним законодавством.
За матеріалами з сайту Держпраці
Фінансова та бюджетна звітність за І півріччя 2020-гоПРОГРАМА ВЕБІНАРУ: ✔️Скласти Баланс ф. №1-дс ✔️ Заповнити Звіт про фінансові результати №2-дс ✔️ Ув'язати показники форм №1-дс та №2-дс з показниками бюджетної звітності ✔️ Відобразити у бюджетній звітності валютні операції Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
Яким буде мінімальний і максимальний розмір аліментів у 2025 році, штрафи за прострочення сплати аліментів, як аліменти утримуються та відображаються у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку та в обліку бюджетної установи. Ці та пов’язані питання – у цьому огляді
У статті розглянемо, що таке бюджетна пропозиція, які є її форми, як складати бюджетну пропозицію та коли подавати до місцевого фінансового органу.
Потрібно розрахувати зарплату за погодинною оплатою праці у 2025 році? У статті — формула, приклад нарахування, роз’яснення щодо мінімальної зарплати, бази ЄСВ та погодинної оплати викладачів.
День бухгалтера та аудитора в Україні традиційно святкують 16 липня. Ми підготували святкову програму для фахівців: привітання, ідеї подарунків та вебінарний марафон із провідними лекторами. Натхнення й користь — в одному місці.
Заповніть нову податкову декларація з ПДВ у 2025 році за алгоритмом від експерта. У консультації — бланк, приклад заповнення та інструкція по додатках Д1 і Д5 для бюджетних установ