Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 16 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Практика розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»
Основні питання, що плануються розглянути під час заходу:
- Зміни у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві;
- Алгоритм розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві;
- Оформлення матеріалів розслідування;
- Соціальний захист потерпілих на виробництві.
Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин
Бажаючим взяти участь у заході пропонується зареєструватися на сайті даного програмного забезпечення за наступним посиланням: https://zoom.us/ru-ru/meetings.html.
Онлайн реєстрація відбудеться 16 липня 2020 року з 9.45 до 10.00.
Початок онлайн-семінару 16 липня 2020 року о 10.00.
Всі учасники отримають відповідні сертифікати.
Заявки щодо участі у онлайн-семінарі можна надіслати до 13 липня 2020 року на бланку підприємства за формою, що додається, на адресу: м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, e-mail: [email protected].
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.