Виконання протиепідемічних заходів: оприлюднено результати перевірок

За минулий тиждень Держпродспоживслужба здійснила більш ніж 27 тисяч перевірок щодо дотримання закладами санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів у період карантину.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Виконання протиепідемічних заходів: оприлюднено результати перевірок

Так, в період з 21 по 28 червня загальна кількість нових підтверджених випадків становить понад 7 тисяч людей. МОЗ наголошує на необхідності посилення контролю за дотриманням карантину та притягання його порушників до відповідальності. Зокрема, з цією метою залучаються сили Національної поліції та Держпродспоживслужби.

За даними Держпродспоживслужби, станом на 29 червня поточного року з моменту посилення контролю здійснено перевірки на 27667 об’єктах щодо дотримання карантинних заходів. Із них перевірено: закладів громадського харчування 8395, агропродовольчих ринків - 3363, об'єктів торгівлі продовольчими товарами – 15909.

Перевірки було здійснено відповідно до постанов головного державного санітарного лікаря, найбільш часті порушення зафіксовано - порушення маскового режиму, відсутність термометрії на вході, порушення допустимої кількості людей в приміщенні.

Як з зазначив Олексій Чернишов, уряд розуміє, що працювати підприємцям та закладам треба. Але працювати відповідально. Україні вдалося на початку епідемії уникнути масових заражень – Урядом було прийнято низку непопулярних, але життєво-необхідних рішень, які не дали стрімко поширитись пандемії. Проте дані про антирекорди з кількості захворювань цього тижня та показник інцидентності свідчать про небезпеку, недопущення якої – наш прямий обов’язок.

За матеріалами з Урядового порталу

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
7076

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
17368

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
106784

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді