Сплата недоїмки з ЄСВ: нові вимоги та правила

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Податковий орган надсилає в паперовій або електронній формі платникам єдиного внеску вимогу про сплату недоїмки з єдиного внеску.

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Сплата недоїмки з ЄСВ: нові вимоги та правила

З 1 липня 2020 року набуває чинності зміна в ст. 25 Закону № 2464, яка стосується порядку надсилання платникам ЄСВ вимог про сплату недоїмки з цього внеску.

Зокрема, податковий орган надсилає в паперовій та/або електронній формі платникам єдиного внеску вимогу про сплату недоїмки з єдиного внеску у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу України.

Зазначені зміни внесено Законом України від 16.01.2020 № 465-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

За матеріалами з сайту ДПС

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Єдиний рахунок 2025: переваги та недоліки

Перехід на Єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ — це добровільний крок. Однак зважте: якщо на нього перейти, то до кінця звітного року вже відмовитися буде не можна. Як працює ця дана система — у статті.
10214

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
19981

ЄСВ на декретні виплати: нарахування 2025

Нарахувати декретні без помилок – це обов’язок кожного бухгалтера. Нарахування ЄСВ на декретні – це один з етапів цього розрахунку, який невідомий для декретниці, але важливий для бухгалтера. Розглянемо всі нюанси обчислення соцвнеску на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами
113827

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
435404

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді