Уряд пропонує штрафами боротися із порушенням "маскового" режиму.
КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Зареєстрований в Раді законопроект № 3891 від 17.07.2020 р. передбачає штраф від 10 до 15 НМДГ (від 170 грн до 255 грн) за перебування громадян в громадських будинках, транспорті під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок.
Адмінпротоколи за фактом виявлених правопорушень такого роду складатимуть працівники органів Національної поліції, органів державної санітарно-епідеміологічної служби.
При цьому до підприємств, які порушили санітарне законодавство, застосують фінансову санкцію - штраф у розмірі від 200 до 300 НМДГ (від 3400 грн до 5100 грн). Йдеться про порушення у вигляді пропуску, допуск уособи в громадські будинки, транспорт під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок.
За матеріалами з сайту ВРУ
⚡️Експрес-курс з урахуванням змін у законодавстві: ✔️0,5 кредитів ЄКТС ✔️15 годин ✔️сертифікат за проходження курсу
Експерт пояснює на прикладі робочої ситуації все про облік операцій з коштами грантів в бюджетній установі
Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.