Держпраці роз’яснило як встановлюється сума посадового окладу, враховуючи доплату за педагогічне звання, а також як застосовувати Схеми посадових окладів працівників закладів і установ освіти і науки, які наведені в Постанові №822.
Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ
Постановою №822 передбачено, що керівникам закладів, установ освіти і науки надано право виплачувати підвищені посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, які мають педагогічні звання (10—15 відсотків) у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки.
Відповідно до постанови КМУ №1044 дія постанови № 822 призупинена до 31 грудня 2020 року. Тому Схеми посадових окладів працівників закладів і установ освіти і науки, які наведені в Постанові №822, будуть застосовуватись з 1січня 2021 року.
Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям
Отже, посадовий оклад розраховується виходячи з розміру тарифного коефіцієнта працівника 12 тарифного розряду – 2,12 (4456 грн) та підвищеного посадового окладу з 01.09.2019 року на 10% згідно з Постановою №695 (4901,60 грн).
За матеріалами з сайту Держпраці
За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
Які правила для нарахування індексації у 2024 та 2025 роках, як індексувати зарплату протягом 2024 та 2025 років, якщо оклад змінюється та якщо не змінювався – продемонструємо на прикладах та поясненнях від експерта у статті.
Як впровадити погодинну оплату праці у 2024 році, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
Оцінювання державних службовців – хто визначає завдання і ключові показники для держслужбовців та як оцінюють результати виконання завдань?