Завдяки Дню Незалежності, наступного місяця нас чекають 3 вихідні поспіль – з 22 по 24 серпня.
СКАЧАТИ норми тривалості робочого часу на 2020 рік (ІІ півріччя)

Згідно зі ст. 73 КЗпП, 24 серпня, День Незалежності України, є святковим та неробочим днем, тому підприєства цього дня відпочиватимуть.
Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин
Загалом у серпні буде 31 календарний день, з яких
- робочих днів - 20;
- вихідних днів - 11.
При цьому норма робочого часу на місяць буде:
- за 40-годинного робочого тижня – 160 годин;
- за 36-годинного робочого тижня – 144 години;
- за 24-годинного робочого тижня – 96 годин.
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Робота в нічний час має особливості оплати. У статті говоримо, хто має право на нічну доплату, у якому розмірі, та як правильно розрахувати оплату. Розглянемо приклади для працівників бюджетної сфери — сторожа та оператора котельні
Скачайте виробничий календар на 2025 рік, складений з урахуванням дії воєнного стану. У матеріалі — норми робочого часу для 5- та 6-денного робочого тижня, розрахунок робочих і вихідних днів.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання — у консультації
Що таке суміщення посад, особливості його оформлення, зразок наказу про суміщення посад — у консультації
Табель обліку робочого часу — це первинний документ, який містить перелік усіх працівників установи з відмітками про те, як вони відпрацювали робочий час протягом облікового періоду. Без цієї інформації заробітну плату працівникові не нарахуєш. То хто, коли і як складає табель?