На вебсайті АЦСК Казначейства повідомили про зміну Регламенту роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України.

Зокрема, оновились положення щодо повторного формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа підписувачу/створювачу електронної печатки. Головна умова — підписувач має володіти чинним кваліфікованим сертифікатом відкритого ключа.
Для цього підписувач подає електронний запит на формування нового кваліфікованого сертифіката відкритою ключа з накладанням чинного кваліфікованою електронного підпису (КЕП).
Накладений КЕП підтверджує, що ідентифікаційні дані залишаються незмінними.
Після успішного формування нового кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, попередній сертифікат скасовують.
Із Зміни № 1 до Регламенту роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів